FOLLOW MONDAY #6

Dzień dobry! Czy ktoś tu tęsknił za nowymi wpisami? Mam nadzieję, że tak! Dziś mam dla Was porządną dawkę inspiracji. Zaczynajmy!

 

  • Warszawa czy Paryż? No właśnie! Na pierwszy rzut oka niewiadomo czy ten niezwykły apartament znajduje się gdzieś na stołecznym Powiślu, czy może na paryskim Montmartre (przepraszam, że przytaczam tak oczywistą dzielnicę, nigdy nie byłam w stolicy Francji i to pierwsze, co przyszło mi do głowy). Za wystrój wnętrz odpowiada Magdalena Radałowicz-Zadrzyńska z biura architektonicznego Atelier Creative Varsovie Design. Nie wiem, co bardziej mi się podoba. Czy ta nieoczywista kuchnia czy ta bajeczna łazienka. Zobaczcie sami…
  • A czy znacie już Dzieciaki Cudaki? Historia zaczyna się tak: młodemu małżeństwu spod Poznania rodzi się syn pierworodny z zespołem Downa, pół roku później Monika znów jest w ciąży, ale zanim urodzi kolejne dziecko, razem z mężem myślą o adopcji dziecka chorego, takiego, które będzie miało najmniejsze szanse na opuszczenie ośrodka adopcyjnego. W ten też sposób w ciągu niecałych dwóch lat zostają rodzicami Henia, Bogusia oraz Dorotki, trzech maluchów, w tym dwojga z zespołem Downa. O tym, jak wygląda ich codzienne życie podejrzycie na blogu i na instagramie.
  • Johannes Hulsch zabierze Was w najbardziej tajemnicze, nieodgadnione i jednocześnie szalenie fotogeniczne miejsca na świecie. Prawdopodobnie nie jesteście na to nawet gotowi.
  • Małgo Frej w bardzo poruszającym i osobistym wpisie o tym, że terapia ratuje życie. Jeśli jeszcze jakimś cudem nie obserwujecie w sieci Małgosi, zmieńcie to. Bo to szalenie ciekawa i wartościowa dziewczyna.
  • Niepoczytalny Klub Książki ChPD. Założyłam wirtualny klub czytelniczy, w ramach którego co miesiąc, razem z chętnymi osobami czytamy wspólnie książki, a potem o nich dyskutujemy. Zachęcam Was gorąco do udziału!

Na dziś to tyle. Dzięki za uwagę!